Portfolio Category: Oferta dla dzieci

Taniec Towarzyski

Dziecięca sekcja tańca towarzyskiego to wspaniałe miejsce dla młodych tancerzy. Dzieci przygotowywane są do startu na turniejach- wewnątrzszkolnych, następnie ogólnopolskich, a w przyszłości także międzynarodowych. Uczą się kroków podstawowych i figur zaawansowanych następujących tańców: Walc angielski, Walc wiedeński, Tango, Foxtrot, Quickstep, Samba, Cha Cha, Rumba, Jive. Zajęcia odbywają się w różnych grupach wiekowych oraz na różnym…
Czytaj więcej

Balet

To wspaniałe zajęcia, które kształtują sylwetkę, grację i elegancję ruchu! Ćwiczenia dostosowane są do wieku i możliwości psychoruchowych dziecka. Instruktorka dba o to, aby małe baletniczki wykonywały wszystkie figury i zwraca uwagę na każdy szczegół. Wszystko to w przyjaznej atmosferze, przy dźwiękach muzyki klasycznej.
Czytaj więcej

Akademia Malucha

To zajęcia, które wprowadzają najmłodszych w magiczny świat tańca, pomagają zrozumieć rytm i poznać podstawowe kroki taneczne. Łączą ćwiczenia ogólnorozwojowe z nauką różnych tańców. Podnoszą koordynacje ruchów i wpływają na lepszy rozwój dziecka.
Czytaj więcej