Walentynkowy kurs tańca

Czytaj więcej

Honorujemy karty PZU Sport, Medicover.

Dlaczego warto nas wybrać

Zaufało nam wielu ludzi !

Muzyka jaką lubisz

Bawić was będą światowe przeboje muzyki latynoskiej, dyskotekowej i standardowej. Przyjazny klimat stwarzany przez naszych instruktorów, ich profesionalizm i uprzejmość oraz troska o twój komfort sprawią, że poczujesz się dobrze.

Profesionalne miejsce do tańca

Do twojej dyspozycji czekają wygodne, przestronne sale, idealny do tańca parkiet, garderoby i poczekalnia. Posiadamy też kącik zabaw dla najmłodszych.

Dodatkowe aktrakcje

Skorzystasz na zdrowiu aktywnie uczestnicząc w naszych zajęciach. Spotkasz ludzi, z krórymi będziesz mógł porozmawiać o tańcu, może poznasz swoją sympatię czy nawet drugą połowę.

Nasze sukcesy

Jesteśmy wielokrotnymi mistrzami Polski w tańcach latynoamerykańskich. Wyszkoliliśmy wielu tancerzy najwyższej klasy tanecznej S. Wytrenowaliśmy 13- krotnych mistrzów Polski i finalistów mistrzostw świata i Europy formacji LA Takt Chełm oraz zwycięzców Tanecznej Eurowizji Edytę Herbuś i Marcina Mroczka. Uczyło się u nas wielu znanych tancerzy m.in. Rafał Maserak, Marcin Hakiel, Magda Soszyńska, Tomasz Barański, Robert Kochanek...

Co zyskasz?

Dzięki zajęciom u nas poczujesz się pewnie na wszelkiego typu imprezach tanecznych. Nauczysz się figur i kroków takich tańców jak walc, tango, rock' n' roll, salsa, samba, rumba, cha cha. Zatańczysz bez trudu w parze i solo.

Mówią o nas, że jesteśmy najlepsi

Czytaj więcej

Wybierz naszą szkołę tańca!

Honorujemy karty PZU Sport, Medicover

NASZA KADRA

WARTO NAM ZUFAĆ

Monika Pawelec
Trenerka, choreograf, właściciel studia
Roman Pawelec
Trener, choreograf, właściciel studia
Piotr Purchała
Instruktor

Dołącz do nas na portalach społecznościowych

Można nas śledzić na facebooku, bieżące informacje i wydarzenia.

Wybierz interesujące cię zajęcia :):):)

Zapisz się