Panie

Gorące Latino Solo
To trening i zabawa w rytm latynoamerykańskiej muzyki. Tańczymy Sambę,  Chachę, Rumbę, Rock & Rolla i inne. Twoje ruchy nabiorą seksownego wdzięku, a ty pewności siebie. Uwolnisz pokłady pozytywnej energii. To jest możliwe w każdym wieku i każdym rozmiarze. Spal mnóstwo kalorii i pobaw się w rytm latynoskiej muzyki z Moniką Pawelec wielokrotną mistrzynią Polski w tańcach latynoamerykańskich. Te zajęcia to sposób na świetną formę. Zadbaj o siebie.

 

Salsa Solo
To świetna zabawa w rytm salsowej muzyki. Uczy nas koordynacji ruchów, sprawia, że nabierają one kobiecej miękkości i zmysłowości. Jest energetyczna, więc możesz spalić trochę zbędnych kalorii. Spróbuj czegoś nowego! Baw się Salsą!

 

Lady' s Dance
To połączenie wielu najbardziej zmysłowych i kobiecych stylów tańca. To Chair Dance (taniec przy krześle), Burleska i jeszcze więcej... Nauczysz się poruszać tak by wykorzystać kobiece atuty w tańcu i nie tylko Poczujesz swoją atrakcyjność i wdzięk. Tańczą wpłyniesz korzystnie na swoją sylwetkę. Już czas spełnić swoje pragnienia!

 

Pole Dance
Czas na nowe wyzwania i doznania! Pole Dance przeniesie cię w zupełnie nowy wymiar tańca. Rozkwitniesz pełnią zmysłowej uwodzicielskiej kobiecości. Twoje ciało nabierze siły, gibkości, elastyczności. Spróbuj czegoś zupełnie nowego i niezwykłego!