Młodzież

Kursy tańca dla młodzieży
czyli nauka najmodniejszych tańców dyskotekowych, latynoskich np.: Salsa, Mambo, oraz zawsze aktualnych tańców towarzyskich takich jak: walc, tango; gwarantujemy dobrą zabawę, bezstresową naukę. Kursy prowadzi wielokrotny mistrz Polski w tańcach LA Roman Pawelec. Zapraszamy zarówno pary, jak i osoby indywidualne, które będą dobrane w pary podczas pierwszych zaj. Opłata za całykurs ( 8 spotkań po 60 minut) wynosi 120 zł. od osoby.

SALSA
Naucz się salsy a zabłyśniesz na parkiecie podczas sylwestra, karnawału, balu maturalnego, czy innych zbliżających się okazji do tańca. Bez trudu poprowadzisz partnerkę, poznasz nowych ciekawych ludzi, na luzie i aktywnie spędzisz czas. Nie marnuj się w domu!!! Dołącz do nas!!!

Klub tańca sportowego
Te zajęcia przeznaczone są dla par tańczących sportowo, zdobywających klasy taneczne na ogólnopolskich i międzynarodowych turniejach tańca towarzyskiego. Są tu pary klas F- S wiele z nich osiąga sukcesy na arenie Polski i za granicą klub reprezentuje PTT. Trenerem stylu LA jest Roman i Monika Pawelec- wielokrotni mistrzowie Polski a stylu ST Piotr Purchała - mistrz Polski w 10 tańcach (St+ La).

Beyonce Dance
To pełen ekspresji taniec oparty na stylu znanej wokalistki, ale przeznaczony nie tylko dla jej fanek. Możesz nauczyć się fajnie poruszać i wyrażać siebie poprzez taniec. Super muzyka, zabawa, ekstra choreografię, dzięki którym możesz zabłysnąć na parkiecie.