Dorośli

Kursy tańca
Czyli nauka najmodniejszych tańców dyskotekowych, latynoskich np.: Salsa, Mambo, oraz zawsze aktualnych tańców towarzyskich takich jak: walc, tango; gwarantujemy dobrą zabawę, bezstresową naukę. Kursy prowadzi wielokrotny mistrz Polski w tańcach LA Roman Pawelec. Zapraszamy zarówno pary, jak i osoby indywidualne, które będą dobrane w pary podczas pierwszych zajęć. Każdy może nauczyć się tańczyć. Nie od razu musisz mieć poczucie rytmu. Ten kurs ułatwi ci zabawę na każdej imprezie tanecznej.

Hobby
Zajęcia przeznaczone są dla osób, kóre kochają taniec i chcą rozwijać swoje umiejętności taneczne a przy okazji dobrze się bawiąc dbać o kondycję i sprawność fizyczną. Jest to kontynuacja zajęć kursowych dla osób po 30, 40, 50 itd. lat. Tu poznasz bardziej rozwinięte choreografie wielu tańców towarzyskich udoskonalisz swoją technikę taneczną. Taniec to może być twoja pasja i sposób na relaks!

Salsa
Naucz się salsy a zabłyśniesz na parkiecie podczas sylwestra, karnawału, balu maturalnego, czy innych zbliżających się okazji do tańca. Bez trudu poprowadzisz partnerkę, poznasz nowych ciekawych ludzi, na luzie i aktywnie spędzisz czas. Nie marnuj się w domu!!! Dołącz do nas!!!

Pierwszy Taniec Młodej Pary
Czy chcielibyście aby wasz pierwszy taniec zapamiętali wszyscy goście? Tylko niepowtarzalna historia waszej miłości i profesjonalizm naszych instruktorów pozwolą zrobić z tej wyjątkowej chwili przepiękne wydarzenie. Układając choreografie uwzględnimy maksimum waszych propozycji i życzeń, pomożemy wybrać odpowiednią oprawę muzyczną a układ taneczny dopasujemy do sali, modelu sukni ślubnej a nawet do waszych charakterów! Sala w blasku świec, wasz przepiękny taniec i wzruszenie bliskich wam osób pozwolą zapamiętać ten moment jako jeden z najpiękniejszych w życiu.